Комп'ютерна діагностика шкіри на унікальному обладнанні в Butterfly of London дозволяє побачити всі мікродефекти - омертвілі клітини, плями пігментації (явні і приховані), оцінити мікрофлору, стан пір, виявити кількість пошкоджень від сонця, ступінь чутливості та інше.

Апарат проводить оцінку по 12 показникам!

OPATRA - сучасна методика дослідження шкіри на глибокому рівні.

opatra. анализатор кожи лица киев. диагн
диагностика состояния кожи лица киев.jpg
клініка косметології Печерськ, Київ.png

ДІАГНОСТИКА ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ OPATRA

Система аналізу OPATRA DOME виконує клінічне дослідження дерми та епідерміса за допомогою найсучаснішої технології цифрової візуалізації, кольорової моделі RGB, поляризованого світла та технології візуалізації ультрафіолетового спектра у поєднанні із штучним інтелектом та аналізом зображень.

Система аналізатора шкіри, що використовується фахівцями з питань краси, медицини та естетичного догляду за шкірою, є найсучаснішим у світі обладнанням для отримання мультиспектральних фото обличчя, вивчення кольору обличчя, мімічних та статичних зморшок, плям, пор, текстури, порфіринів, ультрафіолетових плям, вологості та пігментації.

Згідно з результатами аналізу, система аналізу шкіри Opatra Dome рекомендує продукти для індивідуальної програми догляду за шкірою та прогнозує стан шкіри на 3-5 років.

1600/грн.
 
брендовая процедура.jpg
клініка косметології Печерськ, Київ.png

БРЕНДОВА ПРОЦЕДУРА BUTTERFLY OF LONDON

Брендовий процедура - це візитна картка «BUTTERFLY OF LONDON", яка поєднує найкращі технології для відновлення шкіри обличчя! За одну процедуру досягається результат ліфтингу, розгладження зморшок, освітлення, вирівнювання текстури

обличчя та глибокого розслаблення.

Процедура включає в себе:
- високоефективний ультразвуковий пілінг;
- підтяжку нижньої і верхньої третини обличчя за допомогою мікротоків CACI;
- антиботокс-пластини ETR для розгладження зморщок в зоні чола, носогубних складок і шиї;
- глибоке зволоження шкіри за допомогою високоякісних пептидних сироваток;
- поліпшення якості шкіри за допомогою індивідуально підібраної альгінатної маски;
- відновлення та захист шкіри за допомогою професійних кремів.

Вся процедура супроводжується методами глибокої релаксації, щоб в процесі сеансу Ви змогли повноцінно відновити сили і відпочити!

2500/грн.
 
оксиджен киев.jpg
клініка косметології Печерськ, Київ.png

OXYGEN

OXYGEN від Butterfly of London - вдихніть життя в кожну клітинку!

OXYGEN - нова революційна система регенерації і насичення киснем шкіри обличчя, шиї та зони декольте.

Під час процедури шкіра моментально змінюється: стимулюється синтез гіалуронової кислоти, вирівнюється верхній шар шкіри, зменшується кількість поверхневих зморшок, шкіра сяє.

Процедура виконується за допомогою високоякісних препаратів Dermalogica і всі засоби підбираються фахівцем індивідуально, виходячи із особливостей шкіри і поточного стану на момент процедури.


Процедура підійде навіть для самої чутливої ​​шкіри!

OXYGEN не має протипоказань, ускладнень, побічних ефектів і обмежень за статтю та віком. Відчуття, що отримуються під час торкання кисневими потоками шкіри, будуть комфортними і безболісними, а ефект - тривалим, приємним і очевидним для всіх оточуючих.

2500/грн.
 
уходовая процедура для лица огонь и лед
клініка косметології Печерськ, Київ.png

"ВОГОНЬ ТА ЛІД" IS CLINICAL

Інтенсивна доглядова процедура від американської космецевтичної торгової марки IS Clinical «Вогонь і Лід» - це унікальний спосіб домогтися моментального ефекту «фарфорового» обличчя, який використовується усіма зірками Голлівуду і визнана процедурою № 1 перед виходом на червону доріжку.

Цей догляд призначений для швидкого і безпечного відновлення здорового зовнішнього вигляду шкіри, для стимулювання клітинного оновлення, зменшення тонких зморшок, згладжування шкіри обличчя, надання йому блиску.

Процедура «Вогонь і лід» підходить для будь-якого типу шкіри і віку та не має ніяких побічних ефектів.

1850/грн.
 
омоложение шеи в Киеве. Омоложение декол
клініка косметології Печерськ, Київ.png

NECK FIT РЕВОЛЮЦІЯ

Як правило, ще з юного віку ми починаємо піклуватися про стан шкіри обличчя, робимо різні пілінги, маски, масажі, «тоннами» наносимо зволожуючі засоби. При цьому зовсім забуваємо приділити увагу шиї, а її шкіра старіє набагато раніше, ніж на обличчі. Вона надзвичайно тонка і беззахисна. У ній мало сальних залоз, вона рідко захищена від згубного впливу ультрафіолету, тому швидко стає сухою, втрачає еластичність, на ній з'являються зморшки і складки, а постійні оберти головою тільки посилюють цю ситуацію.

Молодість шиї можна зберегти, якщо вчасно почати догляд!

Представляємо нову процедуру для омолодження шиї та зони декольте - "Neck Fit Революція".

Процедура підходить для всіх типів шкіри, що мають виражені вікові зміни, зморшки та заломи в зоні шиї та декольте. Ефективно вирішує проблеми дряблості та втрати тонусу.

ЕТАПИ ПРОЦЕДУРИ:

- очищення шкіри;

- робота на апараті беомеханічної стимуляції м'язів (розгладження зморшок, ліфтинг, тонізація);

- інноваційна LED-терапія на новому апараті (стимулює вироблення власного колагену в глибоких шарах шкіри);

- високоефективна маска від Dermalogica - Neck Fit Contour;

- активне зволоження професійними препаратами та SPF-захист.

980/грн.
клініка косметології Печерськ, Київ.png
 
изображение_viber_2021-06-17_11-31-49.jpg

БМС (Біомеханічне стимулювання та моделювання обличчя)

Біомеханічна стимуляція і моделювання обличчя (БМС) - це безопераційний метод підтяжки шкіри обличчя та омолодження. Ця процедура успішно зарекомендувала себе в боротьбі та запобіганні вікових змін. Процедура несе в собі естетичне омолодження і омолодження організму. Таким чином, в одній процедурі вирішуються одразу дві проблеми.

 

Даний метод заснований на фізіотерапевтичному впливі спеціальним апаратом на м'язові тканини обличчя. Вібрація, яку створює апарат, передається на м'язові волокна і викликає їх мимовільні часті скорочення. При цьому процедура залишається комфортною для пацієнта. Діапазон частоти впливу апарату спеціально підібраний і становить 18-30Гц. В результаті впливу, м'язи обличчя приходять в тонус, активізується кровообіг, шкіра підтягується і вирівнюється, збільшується її тургор, відновлюється естетика овалу обличчя. Ми гарантуємо помітний результат вже після першої процедури!

 

Крім позитивного омолоджуючого ефекту, біомеханічна стимуляція (БМС) застосовується і в терапевтичних цілях. Стимуляція кровопостачання покращує стан судин, тканин і органів: очі, носоглотка, зуби і волосся. Органи отримують більше поживних речовин з крові, що в цілому впливає на збереження здоров'я та довголіття.

Курс процедур БМС вирішує наступні проблеми:

- Ліквідація "гусячих лапок", зменшення мішків під очима;

- Зменшення носогубних складок;

- Поліпшення кольору і повноти губ, розгладження зморшок уздовж верхньої губи;

- Зменшення зморшок, вирівнювання рельєфу шкіри;

- Зупиняє випадіння волосся, стимулює їх швидкий ріст;

- Підйом верхнього повіка, корекція положення брів;

- Збереження високого положення скул;

- Корекція овалу обличчя і ліквідація другого підборіддя.

1500/грн.
→ БМС + Альгінатна маска (60хв.)
980/грн.
→ Омолодження шиї з БМС (60хв.)