Процедури від лабораторії Biologique Recherche популярні в усьому світі.

Їх основними перевагами є швидкість впливу препаратів, досягнення ефективного та тривалого результату, спрямованість на конкретну

негайну проблему вашої шкіри.

Салонний догляд від Biologique Recherche неодмінно стане Вашим фаворитом...

Салонные процедуры Biologique Recherche,
клініка косметології Печерськ, Київ.png

BIOLOGIQUE RECHERCHE - ДОГЛЯДОВІ ПРОЦЕДУРИ

Biologique Recherche - це професійна косметика для інтенсивного догляду за шкірою обличчя, омолоджуючий ефект якої можна порівняти за рівнем впливу з пластичною хірургією.
В результаті салонних процедур, заснованих на препаратах і методиках Biologique Recherche, ваша шкіра набуває здорового і доглянутого вигляду, коригується овал обличчя, ви виглядаєте молодо і красиво. І це не перебільшення! Косметикою Biologique Recherche користуються багато відомих людей: голлівудські актори та актриси, імениті спортсмени, провідні політики, включаючи президентів
різних країн.

Різні програми по догляду за шкірою обличчя Biologique Recherche, без перебільшення, є життєво необхідними для жителів великих міст. Наша шкіра потребує постійного підживлення важливими мікроелементами, вітамінами, вологою і киснем. Для вирішення різних проблем лабораторія Biologique Recherche створила програми по кисневогому та багатофункціональному догляду за шкірою; процедури для жирної, чутливої, старіючої або проблемної шкіри.

Спеціалісти Butterfly of London проведуть індивідуальний підбір доглядової процедури Biologique Recherche саме для Вашого типу шкіри та вирішення пов'язаних з ним проблем.

BZRamngl22X-1024x1024.jpg
кеми кум.jpg
АКТИВНЕ ОСВІТЛЕННЯ та
ОМОЛОДЖЕННЯ ШКІРИ
2500/грн.
ГЛИБОКЕ ВІДНОВЛЕННЯ та
НАСИЧЕННЯ ШКІРИ
ГЛИБОКЕ ЗВОЛОЖЕННЯ
КИСНЕВИЙ ДОГЛЯД VIP 02
СЕБОРЕГУЛЮЮЧИЙ ДОГЛЯД
ДОГЛЯД ДЛЯ РЕАКТИВНОЇ ШКІРИ
2500/грн.
2000/грн.
2500/грн.
2500/грн.
2000/грн.