Можливості PRX-T33 терапії дозволяють всього лише за кілька сеансів назавжди забути про застарілі і навіть дуже помітні рубці, розгладити мімічні зморшки та інші недоліки шкіри.

PRX-T33® терапія-це вдосконалена формула ТСА-пілінгу

пилинг для лица киев, печерск.jpg
prx t33 + led + mask.jpg
клініка косметології Печерськ, Київ.png

ПІЛІНГ PRX T-33 

PRX-T33® терапія - це вдосконалена формула ТСА-пілінгу, яка заслужила популярність серед пацієнтів.

У чому особливості пілінгу PRX-T33?

Можливості PRX-T33 терапії дозволяють всього лише за кілька сеансів назавжди забути про застарілі і навіть дуже помітні рубці, розгладити мімічні зморшки та інші недоліки шкіри.

PRX-T33 терапія є досить інноваційним продуктом в естетичній медицині та косметології, але вже встигла звернути увагу багатьох своїми  тонізуючими властивостями.

2000/грн.
prx t33 шея + декольте.jpg
клініка косметології Печерськ, Київ.png

ПІЛІНГ PRX T-33 ШИЯ + ДЕКОЛЬТЕ

Вважається, що догляд за обличчям - це само собою зрозуміло. А ось шия та зона декольте часто незаслужено ігноруються. При цьому через особливості структури їхня шкіра заслуговую навіть більше ретельного і турботливого догляду, ніж шкіра обличчя.

PRX-T33 - хімічний пілінг, який поєднує в собі інтенсивне омолоджуючу дію, але не має реабілітаційного періоду, завдяки інноваційному складу. Методика полягає в контрольованому впливі на шкіру хімічними речовинами з метою активації процесів регенерації і стимуляції.

Курс пілінгів складається з 4-6 процедур з перервою в тиждень або 10 днів. Точну кількість визначає лікар-косметолог.

2000/грн.
prx t33 + led + mask.jpg
клініка косметології Печерськ, Київ.png

ПІЛІНГ PRX T-33 + LED + MASK

Подібно до того, як рослини поглинають і перетворюють сонячне світло в енергію на клітинному рівні, наша шкіра також вбирає терапевтичний світло та використовує його як джерело енергії, щоб стимулювати регенерацію клітин, мобілізуючи їх для виробництва колагену та еластину. Таким чином вдається прискорити регегерацію нових тканин, а при необхідності - оптимізувати процеси загоєння.

Ефект від процедури відчувається відразу. Шкіра підтягнута, гладка, більш пружна - ліфтинг-ефект. Дрібні і мімічні зморшки стають менш виражені. Рубці, шрами, пігментні плями, ділянки гіперкератозу стають менш помітними. Від процедури до процедури недосконалості зникають. Пори скорочуються, комедони зменшуються, шкіра очищається, виглядає доглянутою і оновленої, тон і колір шкіри вирівнюється.

2450/грн.
 
кеми кум.jpg
клініка косметології Печерськ, Київ.png

ПІЛІНГ КЕМІ-КУМ

Пілінг Kemikum створить диво з Вашою шкірою!

Формула цього нового хімічного пілінгу абсолютно унікальна та іноваційна. Його можна розглядати як медичний засіб, який стимулює не тільки омолодження і ліфтинговий ефект, але і є потужним регенерантом, антибактеріальним та освітлюючим засобом.

Основна дія пілінгу Kemikum пов'язана з трихлороцтовою кислотою (TCA), яка, на відміну від класичних пілінгів, впливає на глибокі шари дерми, не викликаючи поверхневого ушкодження.

Рекомендований курс 4-6 процедур, з інтервалом в 7 -10 днів.

2000/грн.
кекикум киев. Пилинг киев. Безопасный пи
клініка косметології Печерськ, Київ.png

ПІЛІНГ КЕМІ-КУМ + LED + MASK

Фотодинамічна LED терапія є неінвазивний методом догляду за обличчям та тілом, яке використовує нетепловую світлову енергію для активізації процесів природного клітинного оновлення і відновлення шкіри.

В поєднанні з пілінгом та додатковою маскою, після цієї процедури немає лущення, почервоніння, подразнення шкіри.

Доповнення процедури світлотерапією та маскою допомагають позбутися дрібних недоліків та надають здорового вигляду.

2450/грн.
 
ультразвуковой пиллнг лица в киеве.jpg
клініка косметології Печерськ, Київ.png

УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ

Ультразвуковий пілінг обличчя -  вважається однією з найбільш щадних у своїй галузі процедурою, підходить для різних вікових груп і для шкіри будь-якого типу.

Застосовується для очищення верхнього шару епідермісу, видалення акне і зайвого шкірного жиру.

Показання до процедури:

- наявність змішаної або жирної шкіри з акне або постакне.

- розширені пори.

- нездоровий колір шкіри.

Після процедури покращується кровообіг в клітинах шкіри, що сприяє її кращому зволоженню. Під впливом високочастотних коливань відбувається «мікромасаж» шкіри на клітинному рівні, в результаті чого прискорюються обмінні процеси в клітинах.

650/грн.