Класичний масаж здатен значно зміцнити імунітет, нервову, серцево-

судинну системи.

 

Після проведення такої процедури покращується статева функція,

сон стає спокійніше і міцніше, піднімається настрій, з'являються

бадьорість, сили.

Масаж - прадавня техніка розслаблення тіла та лікування різних захворювань.

массаж + ароматерапия киев для женщин. Ж
клініка косметології Печерськ, Київ.png

AROMA THERAPY RELAXING MASSAGE (жіночий)

Розслаблюючий масаж - дуже приємна заспокійлива процедура, яка знімає психофізичну напругу і є методом боротьби з головним болем.

Суть процедури - в продуманому, точному і дозованому мануальному впливі на певні точки напруження, м'язові вузли та рефлексогенні області на Вашому тілі. Один сеанс такого масажу посилить кровообіг в шкірі і м'язах, поліпшить лімфатичний відтік (зніме набряклість) і подарує відмінне самопочуття.

Розслаблюючий масаж позбавить вас від головного болю, болю в м'язах, викликаних тривалим перебування в одній позі, і наслідків хронічного стресу. Ви отримаєте заряд енергії, бадьорості і працездатності, добре самопочуття і прекрасний настрій.

60хв. - 1100/грн.
80хв. - 1400/грн.
 
массаж релакс для мужчин киев, печерск.j
клініка косметології Печерськ, Київ.png

AROMA THERAPY RELAXING MASSAGE (чоловічий)

Тактильне вплив проводиться за допомогою професійних препаратів та масел. Релакс масаж впливає на профілактику руйнівних процесів в тілі, допомагає підбадьоритися і тонізувати шкіру, стабілізує метаболічні процеси.

Грамотно складений комплекс релаксуючого масажу надає тілу можливість відновити роботу захисного бар'єру, зміцнити імунні процеси, всі системи починають працювати як годинник.

Релакс масаж вартий того, щоб записатися на повний курс відновлення для чоловіків. У ньому мають потребу абсолютно всі, хто хоче відновити свої сили і запустити регенеруючі процеси. Його раціонально проводити при:

- Синдромі постійної втоми, недосипанні.
- Підвищенній напруженості в області м'язів.
- Щомісячних простудних хворобах або в період загострення сезонних хвороб.
- Неврозах, пригніченні, емоційному чи фізичному дисбалансі.
- Постійному перенапруженні, різних стресових ситуаціях, пережитої трагедії або виснаженні.

60хв. - 1400/грн.
80хв. - 1700/грн.
 
антицеллюлитный массаж киев, печерск, др
клініка косметології Печерськ, Київ.png

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ ТІЛА

Одна з найпоширеніших естетичних проблем в наші дні це так звана «апельсинова кірка», яка не тільки псує зовнішній вигляд, а й впливає на емоційний стан. Вагітність, гормональні зміни, виснажливі дієти, стресові ситуації - все це відбивається на нашій фігурі. Адже кожній жінці хочеться виглядати на всі 100%, тобто бути стрункою та підтягнутою. Курс антицелюлітного ручного масажу може вирішити цю одвічну проблему.

Під час сеансу антицелюлітного масажу задіяні такі частини тіла, як живіт, руки, сідниці, стегна. Робота масажиста спрямована на знищення жирових осередків, тому відчуття під час сеансу можуть бути трохи болючими. Завдання полягає в тому, щоб впливати на підшкірно-жировий прошарок, активізувати роботу сальних залоз і обмін речовин. Це не розслаблюючий масаж, часом досить дискомфортний для клієнта, але дуже ефективний. В результаті усувається не тільки целюліт, але й причини його появи. Після проходження повного курсу Ваше тіло знову стане привабливим, підтягнутим і пружним.

60хв. - 1200/грн.
80хв. - 1500/грн.
 
женский массаж киев, голоссевский район,
клініка косметології Печерськ, Київ.png

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ ТІЛА ДЛЯ ЖІНОК

Багато жінок та дівчат турбуються про стан своєї шкіри. Після курсу масажу вона стає пружною та еластичною, очищується від зроговілого епідермісу. За рахунок покращення циркуляції лімфи сходять набряки, а притік крові допомагає повернути свіжість та відновити природній колір.

Сприятлива дія класичного масажу на організм людини встановлена ще в давнину. Його використовують, як для лікування захворювань, так і для їх профілактики. Спектр недуг, що піддаються усуненню за допомогою класичного масажу:  набряки, болі, ліквідація спайок, усунення проблем, що виникли в статевій сфері чоловіків і жінок. Класичний масаж поширений при проблемах з суглобами і м`язовим апаратом. Швидких позитивних результатів можна досягти як при стомлюваності зв`язок і м`язів, так і для прискорення регенерації травмованих тканин за допомогою класичного масажу.

60хв. - 1000/грн.
80хв. - 1300/грн.
 
мужской массаж печерск. Массаж в киеве д
клініка косметології Печерськ, Київ.png

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ ТІЛА ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Класичний масаж, на відміну від лікувального, рівномірно впливає на всі м’язи тіла. Він не враховує-сегментарно-рефлекторних зв’язків. Основна ціль процедури - нормалізувати тонус мускулатури, зняти втому і стрес, покращити кровообіг та лімфообіг в тканинах.

Які результати від загального класичного масажу тіла?
- Загальноукріплююча дія:
Масаж впливає на всі органи та системи. Він зміцнює м’язи, попереджає дегенеративні процеси в кістках та суглобах, покращує імунітет.

- Відновлююча дія:
Після пройденого курсу відновлюється працездатність, знімається втома. Масаж готує м’язи до фізичних навантажень. Ймовірність травм після нього знижується.

- Розслаблююча дія:

Знімається гіпертонус мускулатури, викликаний фізичним перевантаженням. М’які рухи фізичного терапевта допомагають зняти стрес і піднімають настрій.

- Безпечність:
Процедура має мало протипоказів і практично не викликає побічних дій. Масаж можна проводити дітям та немовлятам, людям похилого віку, ослабленим хворим

60хв. - 1200/грн.
80хв. - 1500/грн.
 
лимфодренажный массаж тела киев, печерск
клініка косметології Печерськ, Київ.png

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ ТІЛА

Лімфодренажний масаж часто називають генеральним прибиранням організму. Він дає можливість значно пришвидшити потік лімфи і разом з нею вивести з міжклітинного простору надлишкову рідину.

Такого ефекту неможливо досягнути за допомогою класичного масажу. Так як класика масажного жанру спрямована на розминання м’язів та усунення зажимів. А головною ціллю лімфодренажу є саме виведення рідини.

Дуже важливо дбати про свій організм і час від часу допомагати йому впоратись із продуктами метаболізму, що накопичуються всередині. А як наслідок ви отримаєте:

- Легкість у тілі.
- Зменшення набряків.
- Позбавлення від хронічної втоми та головного болю.
- Ви схуднете, зменшаться прояви целюліту.
- Шкіра набуде здорового кольору та тонусу.
- І навіть зміцниться імунітет.

60хв. - 1100/грн.
80хв. - 1400/грн.